A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata Pécsi Termelési osztályára keres

Karbantartó lakatos

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Termelő berendezések termelőképességének fenntartása
  • Tervszerű karbantartás elvégzése
  • Hibaelhárítás
  • Üzemzavarok gyors elhárítása
  • Gépátalakítás a műszaki és termelési igényeknek megfelelően
  • Lecserélt gépegységek felújítása
  • Gépek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése
  • Dokumentáció készítése és azok karbantartása

Követelmény:

  • Gépszerelő- géplakatos szakmunkás végzettség
  • 1-2 éves szakirányú szakmai tapasztalat
  • Jártasság a műszaki dokumentáció kezelésben
  • Csapatorientáció, belső motiváció
  • Gyors döntéshozatal
  • Pontosság, precizitás
  • Nyitottság

Előny:

  • Karbantartó szakmai tapasztalat
  • Technikus végzettség

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.