Paccor Hungary Kft.

Karbantartó-lakatos

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • Termelő gépek mechanikus karbantartása
    • Gépegységek és alkatrészek felújítása
    • Termelő gépek TPM karbantartásában való aktív részvétel
    • Energia üzemi hajtáselemek javítása
    • Hegesztő, lemezalakító tevékenységek

    Elvárások:

    • Szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
    • Pneumatika, hidraulika ismeretek
    • Gépészeti csapágyszerelési ismeretek
    • Hegesztési ismeretek
    • Műszaki beállítottság, önállóság
    • Többműszakos munkarend vállalása

    Alapbéren felüli, versenyképes juttatásaink:

    • nyári ösztönző (Br. 360.000 Ft)
    • cafeteria a belépést követő hónaptól
    • év végi bónusz (Br. 120.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
    • önkéntes túlóra lehetőség
    • műszakpótlék

    Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:

    • A „jelentkezem” gombra kattintva
    • Személyesen: Szombathely, Puskás Tivadar utca 6.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Puskás Tivadar utca