Karbantartó lakatos

A FÉMALK Zrt. 30 éve meghatározó autóipari vállalat. Alaptevékenységünk nyomásos aluminium öntvények előállítása.

Feladatok:

  • Hidraulikus- Pneumatikus gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása
  • Megelőző karbantartás (TMK), meghibásodáskor a gépek szerelése
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • Műszaki rajzolvasás

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Hidraulikus és Pneumatikus ismeretek, szakmai tapasztalat
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása
  • Nyomásos öntőgépek kezelésében való gyakorlat előny
  • Rugalmasság, csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Fél évente jutalom
  • Munkásszálló biztosítása
  • Albérlet támogatás
  • Üdülési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Öntöde utca

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.