Karbantartó lakatos

    A Budapest Airport Műszaki központja Karbantartó lakatos pozícióba várja a jelentkezőket!
    Jelentkezz, ha mozgalmas terepmunkára vágysz, különleges környezetben egy összetartó csapat része-ként!

Ilyenek vagyunk mi:

    A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
    2017-ben az utasforgalom átlépte a 13 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! A BUD 2020 fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál!
    Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

Feladatok:

  • karbantartási feladatok ellátása elsősorban a repülőtéri utashidak, poggyász-továbbító rendsze-rek és egyéb lakatos szerkezetek vonatkozásában,
  • a lakatos képesítést igénylő hibák elhárítása a repülőtéri rendszereken és berendezéseken,
  • műszaki szempontból körbejár a Terminálon bizonyos időközönként, hogy ellenőrizze a hiba-mentes működést,
  • felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére.

Elvárások:

  • megfelelő középfokú szakirányú szakképesítés (lakatos / géplakatos),
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat,
  • hegesztésben való jártasság,
  • csapatjátékos, megbízható személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig, három műszakban).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hidraulika ismeretek,
  • targonca és emelőgép-kezelő OKJ bizonyítvány és NKH vizsga,
  • tűzvédelmi szakvizsga/hegesztők és az építőipari tevékenység során nyílt lánggal járó munkát végzők.

Ez vár Rád nálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • barátságos, segítőkész munkatársak,
  • egyedülálló, speciális műszaki eszközök és berendezések,
  • különleges munkakörnyezet.

A helyszín:

    A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a XVIII. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) és vonattal (Ferihegy vasútállomás a Nyugatitól vagy Zuglóból) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar nyelvű fényképes önélet-rajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gomb meg-nyomásával.