• A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A Cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap. Vállalatunkat a folyamatos termelési és minőségi fejlődés jellemzi, melyet csak motivált és felkészült, a csapatmunkára elkötelezett kollégákkal vagyunk képesek elérni.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Karbantartó

    Feladatok:

    • karbantartási tervben meghatározott munkák elvégzése
    • karbantartási munkák elvégzésének dokumentálása
    • rendszerek, berendezések telepítése és javítása
    • gyártóeszközök kalibrálása
    • részvétel berendezések fejlesztésében
    • részvétel a gyártósorok optimális elhelyezésében
    • részvétel új gyártósorok telepítésében
    • tartalék alkatrész raktár kezelése, be-, és kivét dokumentálása

    Elvárások:

    • középfokú szakirányú végzettség (technikus vagy karbantartó)
    • legalább 2 év karbantartói tapasztalat
    • jó problémamegoldó készség
    • pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete előny
    • több műszakos munkavégzés (12 órás munkarend)

    Amit kínálunk:

    • megbízható vállalati háttér
    • változatos és széleskörű feladatok

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    5350 Tiszafüred

    szakmai önéletrajzát várjuk a „Jelentkezem” gombon keresztül.