Az Adient az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében. Elősegítjük, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak a mi termékeink felhasználásával. Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk; mi ott vagyunk, ahol az ügyfeleinknek szükséges van ránk! Magyarországi gyáraink közül a móri telephelyre jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk jelölteket:

Karbantartó koordinátor

Feladatok:

  • Megtervezi a preventív és prediktív karbantartásokat.
  • A PM, fejlesztési és egyéb tervezett feladatokat, szakokra lebontva kiadja a műszakvezetők felé.
  • PM időpontokat leegyezteti a termelés tervezéssel.
  • Elvégzi a karbantartási feladatok adminisztrációját.
  • Napi, heti, havi kimutatások elkészítése.
  • Karbantartási KPI-ok (MTTR, MTBF, Downtime) cellánkénti kimutatása.
  • Szakos KPI-ok kimutatása. (kiadott/végrehajtott feladatok, dolgozók leterheltsége, állásidő szakonkénti eloszlása stb.).
  • Javaslatokat tesz a költségcsökkentésre és hatékonyság növelésre.
  • A karbantartók munkájának tervezése, irányítása.
  • Alvállalkozók behívása, alvállalkozói teljesítések ellenőrzése, igazolása.
  • Karbantartási költségek elemzése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és szervező képességek
  • Rugalmasság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Számítógép magas szintű ismerete (Office, Access, SAP, AutoCad..)
  • TPM ismeretek
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Színes, változatos munka
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mór

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.