KALLOS COSMETICS KFT.

Karbantartó

Hirdetés szövege:

    A Kallos Cosmetics Kft, kozmetikai és hajápolási termékek gyártója, IX kerületi gyártó üzemébe, PLC vezérlésű gépeken szerzett tapasztalattal rendelkező karbantartó munkatársat keres 8 órás munkakörben.

    Feladatok: Gépek, berendezések folyamatos működésének biztosítása, azonnali hibaelhárítás gépmeghibásodás esetén, megelőző karbantartások elvégzése, alkatrészek rendelése, beszerzése.

    Elvárások: Középfokú szakirányú végzettség, több éves releváns szakmai tapasztalat, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, műszaki szemlélet, jó kézügyesség, kreativitás, jó problémamegoldó képesség, tanulási készség.

    Amit kínálunk: Hosszú távú biztos munkahely, versenyképes munkabér megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1095, Budapest Soroksári út 164.