Az IRON-TECH Zrt.

Karbantartó

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Tevékenységi kör, fő feladatok:

    • Karbantartási és javítási feladatok elvégzése az alábbi területeken:
      • épületvillamosság
      • légtechnikai berendezések
      • térvilágítás
    • A megmunkáló üzem berendezéseinek – CNC gépek, termelő eszközök – működésének biztosítása a karbantartó csapat tagjaként (mechanikus, villamos, pneumatikus hidraulikus hibaelhárítás).
    • Üzemzavarok gyors elhárítása, folyamatos gyártás biztosítása
    • Gépek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése
    • Megelőző karbantartások tervszerű végrehajtása
    • Termelésben felmerülő meghibásodások feltárása, javítása
    • Új gyártógépek üzembehelyezése
    • Gépalkatrész készlet felügyelete, utánrendelés
    • Gépnapló naprakész vezetése
    • Karbantartási terv készítése, folyamatos felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség (villamos vagy mechanikus karbantartó vagy gépésztechnikus)
    • 1-2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (geometriamérés, paraméterezés, beállítás)
    • CNC berendezések karbantartásában való jártasság
    • Szerszámgépek pneumatikus, mechanikus, hidraulikus rajzainak olvasása
    • Gépiparban jártas gyakorlat előnyt jelent (tömeggyártás, automatizált gépek)

Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat munkájában való részvétel
    • Versenyképes jövedelem
    • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
    • Egyéb juttatások későbbi megbeszélések tárgyát képezik

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szigetvár, 7900 Dencsházai utca 12..

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

06-73/510-132, 06-30/478-7810