FBG-Consult Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Karbantartó / Házmester

Hirdetés szövege:

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Kapcsolattartás a karbantartó cégekkel,
    • üzemeltetési vezetővel szorosan együttműködve a napi, illetve a felmerülő feladatok elvégzése
    • kisebb karbantartási munkák,
    • seprés,
    • hóeltakarítás, kerti munkák,
    • karbantartó cégek segítése,
    • égők cseréje, mérőóra leolvasások,
    • takarító cég felügyelete, koordinálása,
    • bérlői igények teljesítése,
    • festés stb.

    ELVÁRÁSOK:

    • Határozott, önálló, kezdeményező, aktív személyiség
    • B kategóriás jogosítvány

    ELŐNYT JELENT:

    • Kivitelezői tapasztalat;
    • Szakirányú középfokú végzettség.

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes juttatási csomag;
    • céges autó céges használatra;
    • Professzionális munkakörnyezet, modern építési technológiákkal történő munkavégzés;
    • Változatos, felelősségteljes munkakör;
    • Részvétel nemzetközi projektekben;
    • Hosszú távú munkalehetőség, akár azonnali kezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.