A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.

Karbantartó - Gyál

Munkaköri feladatok

    Folyamatosan figyelemmel kíséri az épület és műszaki berendezéseinek állapotát. Elvégzi a rábízott gépek és berendezések karbantartási és javítási munkálatait. Kezeli a gáztöltő állomást, feltölti a targoncákat, szükség esetén cseréli a targonca akkumulátorokat. Biztosítja az emelő berendezések dokumentált kiadását. Elvégzi a közüzemi mérők napi leolvasását.

Mit várunk Öntől?

    fizikai és egészségügyi alkalmasság, vevőközpontú szemlélet, szakmunkás bizonyítvány, készség a csapatmunkára, műszaki végzettség (villanyszerelő, lakatos, vízszerelő, elektroműszerész, stb)

Bér és juttatások

    Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások

    Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 264.200 Ft/hó
    Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 280.000 Ft/hó
    Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

    Juttatások:
    3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).

    MENNYI LEHET A FIZETÉSEM A 6. HÓNAP UTÁN? Nézzünk egy példát*:

    Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 280.000 Ft
    Összesen (Bruttó Ft/hó): 336.967 Ft

    *A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
    Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Bem József utca 28.

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.