Göteborgs Food Budapest Zrt.
  • A GÖTEBORGS FOOD BUDAPEST ZRt. 1993-ban családi vállalkozásként kezdte működését. Ma a cég Közép- és Kelet-Európa egyik vezető gyártója. A gyár elsősorban bevonómasszákat, fondant, krémtöltelékeket, fagylaltmártókat, valamint egyéb édesipari félkésztermékeket készít eredeti svéd receptek alapján.
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Karbantartó

    Hirdetés szövege:

      • általános gépész karbantartói feladatok elvégzése (szivattyúk- , hajtóművek javítása, cseréje)
      • csőszerelés
      • lakatos munkák
      • egyéb, a gyár területén felmerülő karbantartási, javítási feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • szakirányú végzettség
      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • "B" kategóriás gépkocsivezetői engedély
      • erkölcsi bizonyítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • targoncakezelői engedély
      • daru kötözői jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • fix munkaidő (6:00 - 14:00) és bérezés
      • kellemes, családias légkör egy új építésű gyárban
      • ingyenes kávé, tea fogyasztás
      • Budapestről céges buszjárat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2330 Dunaharaszti, Boróka utca 1.