Az AIRVENT Hungary Kft.

KARBANTARTÓ, GÉPKEZELŐ

    feladatkörbe keres munkatársat azonnali kezdéssel

    NYÁREGYHÁZA településre

    Cégünk öt éve működik Magyarországon és tehergépjármű ülésekhez gyárt pneumatikus alkatrészeket.

Feladatok:

  • elektromos, pneumatikus, mechanikus gépek karbantartása és javítása
  • gépek, műszerek ellenőrzése, kalibrálása, mérések dokumentálása
  • gépbeállítás, gyártási segédeszközök cseréje
  • üzemzavar elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • létesítmény karbantartása, önálló és kreatív problémamegoldás
  • jó kézügyességet igénylő műveletek végzése
  • együttműködés új termékek bevezetésénél
  • szükség esetén anyagmozgatás

Elvárások:

  • (elektro)műszerész végzettség és/vagy gyakorlat
  • jártasság elektromos, pneumatikus, mechanikus gépek karbantartásában és javításában
  • gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • jó látás és kézügyesség
  • targoncavezetői engedély
  • kettő műszakos munkarend vállalása
  • német vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • bejárási támogatás
  • szakmai fejlődés
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyáregyháza, 2723 Mátyás Király utca 3..