ÉRCHEGYI GENERÁL Kft.
  • Hiszünk benne, hogy egy ingatlan, akár kicsi, mint egy garzonlakás, akár nagy, gondoskodást, odafigyelést, szakértő kezeket igényel. E hitünk szerint haladva végzünk immár negyedszázada teljes körű műszaki üzemeltetést.
  • Karbantartó

    kollégát keresünk műszaki felügyeletre váltott műszakban

      ÉJSZAKAI KARBANTARTÓ

      Belvárosi épületbe

      keresünk műszaki felügyeletre karbantartó kollégánkat, épületgépész, klíma vagy gázipari végzettséggel.

      A munkaidő hét minden napján este 20.00 órától reggel 8 óráig.

    FELADATOK:

      • Szerződéses partnerünk épületében éjjelente két alkalommal, monitoring felügyelet és bejárás
      • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete
      • Az esetlegesen felmerülő hibák szakszerű javításában /kijavíttatásában való aktív részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Pár éves tapasztalat irodaház és egyéb épületek karbantartásában

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Középfokú végzettség
      • Alapszintű gyakorlati tapasztalat gépészeti, villamossági, hálózati munkák elvégzésében
      • Rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség
      • Önálló, precíz munkavégzési képesség
      • Számítógépes felhasználói ismeretek
      • B-kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • határozatlan idejű szerződés,
      • szakmai fejlődés támogatása,
      • modern munkakörnyezet,
      • stabil vállalati háttér
      • BKV bérlet
      • gépkocsi használat

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest V. kerület

    fényképes szakmai önéletrajzot a megadott e-mail címekre várjuk