Az NHK Spring Co. Ltd a világ egyik legnagyobb, japán, autóipari lengéscsillapító rugókat gyártó vállalata. Jelenleg a vállalat Tatán működő üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó

-Elektromos-

Feladatok

  • Karbantartói munkák elvégzése terv szerint
  • Karbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése
  • Termelési folyamat közben adódó váratlan meghibásodások elhárítása elektromos oldalról
  • Fejlesztési munkákban való részvétel, együttműködve a mérnökökkel
  • Közreműködés az állásidők hatékony csökkentésében
  • Épület, és kiszolgáló berendezések állagmegóvása

Elvárások

  • Villanyszerelő-/műszerész-, elektrotechnikus végzettség vagy releváns műszaki végzettség
  • Jártasság PLC rendszerekben
  • Jó problémamegoldó készség
  • Több műszakos tevékenység vállalása (Folyamatos munkarend)

Előny

  • Gépészeti ismeret
  • Autóiparban szerzett karbantartási tapasztalat
  • Hajtás szabályozási ismeret
  • Emelőgépkezelő, Targoncavezető OKJ bizonyítvány
  • Hegesztési-, szerszámgépkezelői ismeretek
  • Robotok karbantartásában, kezelésében szerzett tapasztalat

Mit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Világszínvonalú technológiák elsajátítása
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tata, 2890 Halász utca 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.