ecoMIM Kft.

Karbantartó

Hirdetés szövege:

    Az ecoMIM Kft 2004-től működő autóipari alkatrészeket gyártó, fémfröccsöntő vállalat. Cégünk felvételt hirdet KARBANTARTÓ munkakörre.

    Feladatok:
    Termelő gépek és eszközök karbantartása, javítása.
    Megelőző karbantartások elvégzése.
    A termelőüzem kiszolgáló gépéinek megismerése és karbantartási feladatok ellátása.
    Elvégzett munkák regisztrálása az adatbázisban.
    A munkát két műszakos munkarendben kell végezni.

    Elönyt jelent:
    - műszaki beállítottság,
    - műszaki rajz megértése
    - szerelési tapasztalat
    - fröccsöntésben szerzett tapasztalat
    - esztergálás, hegesztés, köszörülés-ben való jártasság

    Amit kínálunk: Változatos munka, versenyképes fizetés, bejárási támogatás, cafeteria
    Fényképes önéletrajzokat email-en kérjük elküldeni.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2600 Vác, Avar utca

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF