Az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket.
Ha pályádon épp ott tartasz, hogy eddig megszerzett tudásod innovatív módon kamatoztatnád és tovább gazdagítanád, ismerj meg minket!
Kapacitásnövelés miatt erősítjük karbantartó csapatunkat - Izgalmas feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést kínálva keressük lelkes, ötletetekkel teli kollegánkat

KARBANTARTÓ

    Szeretsz automatizált gépekkel dolgozni? – LEGYÉL KARBANTARTÓ!
    Szeretnél önálló szakmai döntéseket hozni? - A CSAPATUNK TAGJA VAGY!
    Szereted a termelés kihívásait? – NÁLUNK A HELYED!
    Szeretnél robotokkal is ismerkedni? – ITT MEGTANULHATOD!

Több műszakos, napi 8 órás munkarendben dolgozunk, az alábbi feladatokat végezzük:

  • Automatizált PLC vezérelt gyártóberendezések és gépek megelőző karbantartása, rendelkezésre állásának biztosítása
  • Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
  • Új gyártógépek üzembe helyezésének támogatása
  • Szerszámok, műszaki eszközök javítása, karbantartása, felújítása, módosítása
  • Állapotvizsgálatok elvégzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, eszközök, szerszámok rendelése

    Csapatunkba további lelkes tagokat keresünk. Küldd el önéletrajzodat, ha tetszenek a kiírt feladatok, fontos számodra a szakmai fejlődés, ismered a pneumatikus rendszereket, van középfokú szakirányú végzettséged és szeretnél egy támogató, tudásmegosztó csapat része lenni, ahol ezeket kínáljuk:

    • Érdekes, változatos feladatok minőségi eszközökkel és nemzetközi szintű környezetben
    • Színvonalas szakmai képzések, egyéni fejlődés támogatása
    • Versenyképes bérezés, gazdag választékú cafetéria csomag, bónuszok
    • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás, önállóság a szakmai csapat tagjaként

    Céges buszjárattal eléred a céget Nagykáta, Sülysáp, Gyömrő és Isaszeg, Pécel irányából.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Maglód, 2234 Jászberényi út 23.

A kiválasztási folyamat során 2x találkozol a szakmai vezetőkkel és a HR munkatársaival. A találkozók alkalmával szívesen megmutatjuk neked hol dolgozunk. Igyekszünk téged ellátni minden számodra fontos információval a döntésedhez.
Akkor is jelentkezz, ha nincs több évnyi tapasztalatod!