Dome Facility Services Group Kft.

a kereskedelmi ingatlanpiac meghatározó szereplője, ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodakivitelezési területeken. 2019-ben szakmai elismerését a Real Estate Awards, a Portfolio Property Awards és a CIJ Awards egyaránt kifejezte “Az Év Facility Management Cége” díjjal.

Csapatunk munkatársat keres

Karbantartó

pozícióba, budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzemeltett épületek elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás.
  • Irodai területek átépítése során gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése.
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő és/vagy gépész szakirányú középfokú végzettség
  • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
  • Legalább 3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Erősáramú berendezések felülvizsgálói vagy
  • Villámvédelmi felülvizsgálói képesítés vagy
  • Hűtő- és klímaberendezés szerelői vagy
  • Szivárgásvizsgálat végzésére jogosító képesítés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos háttér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzos jelentkezést várunk. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!