Cedarwood Consulting Kft.
  • A CEDARWOOD Consulting Kft. munkaerő-közvetítéssel foglalkozó csapata keres KARBANTARTÓ munkatársakat PARK ÜZEMELTETÉSI területre ingatlanfejlesztéssel és vagyonkezeléssel foglalkozó partnere számára.

  • Karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      • sportpályák, játszóterek területén az eszközök ellenőrzése, karbantartása, azonnali hibaelhárítás és kisebb javítások elvégzése
      • park eszközök állapotának ellenőrzése, meghibásodás esetén javítások elvégzése
      • a környezet állapotának ellenőrzése
      • javítások, karbantartások, meghibásodások dokumentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú végzettség
      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • min. 3 éves gyakorlat
      • precíz, felelősségteljes munkavégzés
      • kreatív problémamegoldó készség
      • emberközpontú gondolkodás és stressztűrő képesség
      • jó fizikai kondíció, ápolt megjelenés
      • Junior jelölteket is várunk!

    Amit kínálunk:

      • teljes munkaidő
      • versenyképes jövedelem
      • azonnali munkakezdés lehetősége
      • jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat
      • emberközpontú, célorientált vezetés
      • munkaruházat, védőfelszerelés ellátás
      • családbarát munkáltató

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1146 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát!