A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára már a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik.
Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

A cég alsózsolcai telephelyére Miskolc és vonzáskörzetéből
TÖBB MŰSZAKOS MUNKARENDBE

KARBANTARTÓ MUNKATÁRSAT

keres.

Feladatai közé tartozik:

  • Napi karbantartások, általános villanyszerelő feladatok elvégzése
  • Tervezett karbantartások elvégzése
  • Elvégzett munkák dokumentálása

Elvárások:

  • Villanyszerelő képesítés
  • Gyakorlatias gondolkodás, műszaki beállítottság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Legalább két év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Villamosmű kezelői végzettség, villamostelep kezelői végzettség
  • Lakatos munkában való jártasság, lakatos végzettség
  • Ipari villanyszerelési gyakorlat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, cafeteria,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat, színvonalas vállalati környezet,
  • bejárási támogatás,
  • fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3571 Alsózsolca, Gyár út 12.

Pályázóink fényképes önéletrajzát várjuk a következő címre:
Baumit Kft. 3571 Alsózsolca, Gyár út 12.
vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám: 06-46/520 -010/101 mellék