A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

Karbantartó

munkatársat keresünk egy műszakos munkarendben

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Családias környezet, ahol értékelnek
  • Jó hangulat, fiatalos csapat
  • Korrekt bérezés
  • Dolgozói ajánló bónuszrendszer
  • Bejárás támogatás: saját gépkocsira, helyi és helyközi bérletekre

Az alábbi feladatok várnak:

  • Gépek és berendezések karbantartása
  • Apróbb hibák azonnali kijavítása, hibás alkatrészek vagy berendezések cseréje, a pótalkatrészek beszerzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Az alábbiak közül valamelyik szakmunkás végzettséggel rendelkezel: gépész, mechanikai műszerész, lakatos, géplakatos
  • Önállóan tudsz dolgozni, a problémákat találékonyan megoldod, logikus a gondolkodásod, kellő rugalmassággal rendelkezel
  • Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő termelő vállalatnál
  • Előny, ha hidraulikában és pneumatikában van jártasságod, valamint ipari karbantartási gyakorlattal rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

a „Jelentkezem” gombra kattintva vagy fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk a pozíció megjelölésével