Tiszaújvárosban szeretnél dolgozni, de nem találsz munkát, vagy már szerinted mindent megpróbáltál?
Belefáradtál, hogy szakemberként nem találod a helyed?
Ne keress tovább!!!!
Tiszaújvárosi partnercégünk számára keresünk munkavállalókat

Karbantartó

munkakörbe.

Téged keresünk, ha:

  • van középfokú végzettséged
  • van vegyész, gépész, vagy műszerészi tudásod
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • kiválóan kommunikálsz
  • kiemelkedő a problémamegoldó kézséged

Te is minket keresel, ha:

  • fejlődni szeretnél
  • versenyképes bérezést szeretnél
  • örülsz a juttatásoknak és a cafeteriának
  • szeretnéd, hogy a munkába járásod támogatva legyen

Mi lesz a feladatod:

  • folyamatosan felügyeled, a terület gépészeti berendezéseinek működését,
  • elvégzed a berendezések kezelési utasításaiban előírt műveleteket
  • folyamatosan ellenőrzöd a készülékek és csővezetéki rendszerek tömörségét
  • munkavégzéskor a területén észlelt rendellenességekről haladéktalanul tájékoztatod a műszakvezetőt
  • rendelkezésre állási idejében önállóan kisebb karbantartási munkákat végzel
  • biztosítod a területén munkát végzők számára a munkavégzési feltételeket
  • hideg időszakban elvégzed a területe fagymentesítését
  • folyamatosan rendben tartod területed.
  • meghibásodás esetén a tartalék gépet üzembe helyezed

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Amennyiben számodra is olyan izgalmasan hangzik a munka, mint számunkra, akkor egy percet se várj tovább és JELENTKEZZ!!!!