Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Karbantartásirányító mérnök

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • hatóanyaggyártó üzem karbantartási részlegében a részlegvezető irányításával beruházási, felújítási és karbantartási feladatok előkészítése, kivitelezése, dokumentálása;
  • az üzem termelési feladatainak teljesítéséhez szükséges termelő berendezések üzemképes műszaki állapotának biztosítása;
  • együttműködés a társosztályok képviselőivel (kvalifikáció, validálás);
  • anyagbeszerzés, SAP rendszerben a folyamatok dokumentálása;
  • kapcsolódó dokumentációk precíz vezetése az előírásoknak megfelelően.

Elvárások, követelmények:

  • gépészmérnök végzettség;
  • 2-3 év élelmiszeriparban, vegyiparban vagy gyógyszeriparban szerzett releváns tapasztalat előny, de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • rugalmas munkaidő;
  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem és üdülők igénybevételének lehetősége;
  • Medicover egészségbiztosítási csomag;
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzát szíveskedjék csatolni.