Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

KARBANTARTÁSI VEZETŐ (HR7723597X)

MEGBÍZÓNK:

Nagy múltra visszatekintő autóipari beszállító vállalat, mely fémforgácsolással és vasszerkezeti munkákkal foglalkozik. A vállalat 1990-es indulása óta egyre bővülő ügyfélkörrel rendelkezik, amely biztosítja a folyamatos bővülést. Az autóipar mellett számos egyéb piacra úgymint elektronika, kereskedelmi és háztartási gépek, mezőgazdasági gépek szállítanak termékeket.

Munkavégzés helye:

Jászberény

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

    Részese lehet egy nagy múltra visszatekintő, stabil háttérrel rendelkező cégnek, ahol lehetőséget biztosítanak a szakmai fejlődésére és képességei kamatoztatására. Megbízónk munkába járási támogatást biztosít.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A karbantartási terület és a 11 fős karbantartási csoport irányítása
  • Gépek, berendezések gépészeti és villamos karbantartásának, javításának koordinálása,
  • Tervszerű, megelőző karbantartástok elvégzésének irányítása, valamint a meghibásodások elhárítása, gyökér okok feltárása
  • A karbantartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása, beszerzése. Ehhez kapcsolódóan árajánlatok bekérése.
  • Külső partnerekkel (szakszerviz) kapcsolattartás
  • Géptelepítési, beüzemelési projektek koordinálása
  • Éves karbantartási terv és karbantartási költségvetés; kimutatások és riportok készítése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Karbantartási területen szerzett 3 év mérnöki tapasztalat
  • Lean, Kaizen ismeret
  • Gépész beállítottság
  • Fiatal, mozgékony, dinamikus, terhelhető személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Karbantartási vezetőként szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "jelentkezem" gombra kattintva. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Get Work Trend Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartási vezető (HR7723597X)
  • Rövid pozíció név: Karbantartási vezető
  • Hirdető cég: Get Work Trend Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Jászberény
  • Feladatok: A karbantartási terület és a 11 fős karbantartási csoport irányítása Gépek, berendezések gépészeti és villamos karbantartásának, javításának koordinálása, Tervszerű, megelőző karbantartástok elvégzésének irányítása, valamint a meghibásodások elhárítása, gyökér okok feltárása A karbantartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása, beszerzése. Ehhez kapcsolódóan árajánlatok bekérése. Külső partnerekkel (szakszerviz) kapcsolattartás Géptelepítési, beüzemelési projektek koordinálása Éves karbantartási terv és karbantartási költségvetés; kimutatások és riportok készítése
  • Elvárások: Karbantartási területen szerzett 3 év mérnöki tapasztalat Lean, Kaizen ismeret Gépész beállítottság Fiatal, mozgékony, dinamikus, terhelhető személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1