Karbantartási/üzemeltetési vezető

Feladatok:

  • Karbantartók, takarítók és alvállalkozók koordinálása
  • Ingatlanok kezelési ügyeinek összefogása
  • Projektek koordinációja, figyelemmel kísérése és végrehajtása
  • Helyszíni szemlék
  • Üzemeltetés zavartalan működéséhez szükséges beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Üzemeltetéshez szükséges eszközbeszerzések előkészítése

Elvárások:

  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Megbízható, lojális munkavégzés, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnal munkakezdési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Összeszokott csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetésigény megjelölésével.