Karbantartási ügyintéző – 3 műszak

A pótalkatrész raktárban a következő feladatok várnak Rád:

  • Segít a raktár tervezésében, kialakításában, elrendezésében.
  • Elvégzi az alkatrészek bevételezését és kiadását fizikailag, felelős az alkatrészek rendezett tárolásáért.
  • Elvégzi az anyagmozgások könyvelését az SAP-ben, felelős a pontos nyilvántartásért.
  • Részt vesz az időszakos és az éves leltározásokban, karbantartja a raktárkészletet az SAP-ben.
  • Felelős a raktár rendben tartásáért, biztosítja, hogy csak az arra jogosult személyek lépnek be a területre.
  • Felelős a raktározási automaták (Kardex) üzemszerű használatáért, biztosítja, hogy csak az arra jogosult személyek használják.

Mit várunk el Tőled, hogy betölthesd ezt a pozíciót?

  • Középfokú végzettség
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Képesség új rendszerek és berendezések használatának gyors elsajátítására
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás és jó munkaidő beosztási képesség
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

  • Beszállítókkal történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Pótalkatrészek és karbantartási segédanyagok ismerete
  • SAP ismeret
  • Tapasztalat karbantartáshoz szükséges eszközök használatában

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Környe, 2851 Üveggyár út 3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.