Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Olyan leendő kolléga jelentkezését várjuk, aki karbantartó részlegvezetőként venne részt az elektromos autók akkumulátorainak gyártásában Gödön.

Karbantartási részlegvezető

Főbb feladatok:

  • 3 műszakos karbantartó csoport vezetése, támogatása (mérnökök, technikusok),
  • automata és robot cellás gyártógépek technikai felügyelete, támogatása, javítása,
  • a felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel,
  • gépelérhetőség maximalizálása, gépállások és selejtek minimalizálása, hatékonyságnövelés,
  • karbantartó rendszer kiépítése és fejlesztése (tervek, utasítások, tartalék alkatrész kezelés, kalibrálás, KPI-ok),
  • megelőző karbantartások levezénylése,
  • karbantartáshoz szükséges eszközök rendelése,
  • gyártással és társosztályokkal való aktív együttműködés,
  • IATF szabvány betartása, betartatása, szabvány szerinti munkavégzés.

Követelmények:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás a napi használathoz,
  • karbantartás vezetési többéves tapasztalat, teljesítmény mutatók ismerete,
  • automata gépekkel szerzett többéves tapasztalat,
  • PLC program szerint vezérelt gépek ismerete,
  • PLC és robotnyelv ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • önállóság, rugalmasság,
  • LEAN, TPM ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok),
  • manageri juttatások,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • meleg étkeztetés helyben,
  • kiváló munkakörnyezet.

Egyéb információ az állásról:

    Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:
  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget – Göd
  • Gödöllő – Veresegyháza – Őrbottyán - Fót – Göd

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje el a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.