Som-Plast Kft.

Műanyagfröccsöntéssel és autóipari termékek gyártásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat.

Munkatársat keresünk

Karbantartási mérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    § Termelő gépek biztonságos, IATF szabványoknak megfelelő üzemeltetéséhez szükséges műszaki állapot biztosítása

    § Karbantartási feladatok szervezése, irányítása és ellenőrzése, a feladatot végző munkatársak szakmai vezetése

    § Javítási tevékenység szakmai irányítása

    § Részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben

    § Termelőgépek hatékonyságának javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján

    § Gépek fenntartási és javítási költségeinek elemzése és ezek csökkenését eredményező intézkedések

    § Karbantartási költségek optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    § Szakmai végzettség: gépészmérnök, vagy villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök

    § Karbantartási területen szerzett gyakorlati tapasztalat minimum 3 év

    § Projektvezetési ismeretek

    § Hatékony problémamegoldó és döntésképesség

    § Kreativitás, innovatív gondolkodás

    § Műanyagfröccsöntés területén szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol vagy német nyelvtudás

    Műanyagfröccsöntés területen karbantartási tapasztalat

Amit kínálunk:

    § Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

    § Változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Külső Szegedi út 49.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.