Autóipari partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartási koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Karbantartási osztály munkájának megszervezése, koordinálása
  • Karbantartási anyagok, alkatrészek raktárkészletének nyomon követése, rendelése
  • A műszaki fejlesztések szakmai előkészítésében és végrehajtásának lebonyolításában való részvétel.
  • Présgép, ponthegesztőgép, hegesztőszerszámok tervszerű megelőző, javító és nem tervezett karbantartásának végrehajtása
  • Részvétel új berendezések telepítésében
  • Karbantartó kollégák koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hegesztési alapismeretek
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!