A BDO Magyarország a világ 146 országában működő ötödik legnagyobb nemzetközi BDO könyvvizsgáló és adótanácsadó hálózat magyarországi önálló tagja.

A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy nemzetközi hátterű termelő vállalat. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartási koordinátor

Feladatkör:

  • Az üzemek területén előforduló karbantartási és hibajavítási feladatok megoldása, a termelés zavartalanságának biztosítása
  • Karbantartási munkálatok tervezése és kiadása a karbantartó csapatnak prioritások és fontossági sorrend alapján
  • Napi ellenőrzések nyomon követése, és a megfelelő intézkedések megtétele
  • Javítások figyelemmel kísérése, koordinálása
  • Felhasznált karbantartási anyagok, pótalkatrészek nyomon követése, és visszarendelése
  • Felelősségtudatosan a szerszámok leltározása, pótlása, fejlesztése, bővítése
  • Karbantartás vezető támogatása
  • Költségcsökkentési megoldások javaslata
  • Külső szerviz munkálatok koordinálása
  • Árajánlatok kérése a külső szerviz cégektől
  • A termelőeszközök karbantartása és a felmerülő javítási feladatok ellátása
  • Az üzemek területén előforduló átalakítások, javítások elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki Szakközépiskola / Főiskola
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • fröccsöntő gépekkel szerzett tapasztalat, pneumatikában, irányítástechnikában, hidraulikában, mechanikában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi vállalat,
  • Versenyképes fizetés, juttatási rendszer

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.