Karbantartási gyakornok

Gentherm Hungary Kft.

Pilisszentiván

CSATLAKOZZ HOZZÁNK

KARBANTARTÁSI GYAKORNOKKÉNT

A TE FELADATAID:

  • termelésben futó gépek karbantartási terveinek frissítése a korábbi tapasztalatok és igények alapján;
  • gépek gyártói dokumentációinak összegyűjtése, rendszerezése;
  • gépek pótalkatrészeinek azonosítása együttműködésben a karbantartókkal, továbbá igények eljuttatása a beszerzés csoport számára;
  • pótalkatrész igények indítása a Gentherm erre specialzált alkalmazásában (Onventis);
  • karbantartók munkájának támogatása a napi feladatok (gépkarbantartás, hibakeresés, szervízekkel való együttműködés) végrehajtásában

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • érdeklődsz a műszaki feladatok iránt , ezen a területen nappali tagozatos felsőfokú tanulmányokat
  • folytató mérnök hallgató vagy (pl. gépészmérnök, villamosmérnök)

  • heti minimum 24 órában és legalább 1 évig számíthatunk egymásra (40 óra előny),
  • angolul értesz és téged is megértenek,
  • felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office programokat, AutoCAD ismeret előny
  • gyakorlati műszaki ismeretekkel rendelkezel, érdeklődsz az új technológiák iránt
  • szeretsz csapatban dolgozni

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • megismerkedhetsz egy autóipari multinacionális vállalat működésével,
  • valódi szakmai feladatok révén fejlődhetsz,
  • összetartó csapatban dolgozhatsz,
  • a város zajából kiszakadva, zöld környezetben végezheted a munkád.

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Tesla, BMW, Audi, Ferrari, Porsche, Maserati, Bentley, Mercedes, VW, Ford, GM and Renault.

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.