Trenkwalder Kft.
Gyógyszeriparban tevékenykedő cégünk XVI. kerületi üzemébe keresünk Karbantartási csoportvezető kollégát!

Karbantartási csoportvezető (XVI. kerület)

Főbb feladatok, munkák:

  • Karbantartási munkák megszervezése
  • Karbantartó kollégák számára feladatok kiadása, ezek felügyelete, ellenőrzése
  • Épületgépészeti rendszerek, energetikai termelő berendezések karbantartásának elvégzése
  • Külsős cégekkel való kapcsolattartás
  • Elektronikus karbantartási rendszer használata
  • Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Technikus, gépész, lakatos vagy épületgépész középfokú végzettség érettségivel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete (Használni kell!)
  • Önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság
  • Előny: kazánfűtő, hegesztő képesítés

Amit kínálunk:

  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafetéria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység helyben
  • Bölcsődei, óvodai szolgáltatás a cégnél
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak
  • Vállalati étkezde
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
Munkarend: 1 műszak 06:00-14:00-ig

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest