Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretnél Európa legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő Háztartás-vegyipari gyárában dolgozni, ahol a Coccolino, Domestos, CIF, Szavo, Flóraszept márkák készülnek?
Az Unilever a világ vezető FMCG vállalata, több mint 169 000 dolgozóval világszerte, 400 márkából álló termékválasztékkal, magas szintű ipari automatizálással, vezető innovatív technológiákkal.
Szeretnél mindennek a részese lenni? Akkor jelentkezz a nyírbátori gyárunk mérnökcsapatába, ahová új munkatársat keresünk:

Karbantartási csoportvezető

Feladatok:

  • Meghibásodás esetén a karbantartói csapat helyszínen való irányítása
  • A gyári karbantartási stratégia kidolgozása, karbantartási tevékenység koordinálása
  • A karbantartási célok eléréshez szükséges akciók definiálása és végrehajtása a felmerülő probléma helyszínén
  • A rábízott terület 5S szabványosítása és rendben tartása
  • Beosztottak folyamatos fejlesztése
  • A munkabiztonsági kockázatelemzés által feltárt kockázatok lehető leggyorsabb megszüntetése
  • Együttműködés a társ szervezetekkel a folyamatos fejlesztés érdekében
  • A vállalatfejlesztési programban (WCM) való aktív részvétel és az ott meghatározott feladatok határidőre való végrehajtása
  • Géphiba elemzések koordinálása, a definiált akciók bevezetésének kontrollálás
  • Karbantartási terv elkészítése, megfelelő kommunikációja a társszervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépész- vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatirányításban szerzett vezetői tapasztalat (15 fő)
  • Hajlandóság a felmerülő problémák helyszínen történő megoldására
  • PLC ismeret és/vagy tapasztalat előnyt jelent
  • Vezetői készségek, önállóság, határozottság, terhelhetőség, csapatmunka, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő, biztos hátterű multinacionális cégnél
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Innovatív, magas szintű szakmai munkavégzés
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes cafeteria, egyéb juttatások
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre (élelmiszer, tisztítószerek, kozmetikai cikkek, jégkrém)

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Szakmai önéletrajzokat várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartási csoportvezető
  • Rövid pozíció név: Karbantartási csoportvezető
  • Hirdető cég: Unilever Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Város: Nyírbátor
  • Feladatok: Meghibásodás esetén a karbantartói csapat helyszínen való irányítása A gyári karbantartási stratégia kidolgozása, karbantartási tevékenység koordinálása A karbantartási célok eléréshez szükséges akciók definiálása és végrehajtása a felmerülő probléma helyszínén A rábízott terület 5S szabványosítása és rendben tartása Beosztottak folyamatos fejlesztése A munkabiztonsági kockázatelemzés által feltárt kockázatok lehető leggyorsabb megszüntetése Együttműködés a társ szervezetekkel a folyamatos fejlesztés érdekében A vállalatfejlesztési programban (WCM) való aktív részvétel és az ott meghatározott feladatok határidőre való végrehajtása Géphiba elemzések koordinálása, a definiált akciók bevezetésének kontrollálás Karbantartási terv elkészítése, megfelelő kommunikációja a társszervezetekkel
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség gépész- vagy mechatronikai mérnök szakon Kommunikációképes angol nyelvtudás Csapatirányításban szerzett vezetői tapasztalat (15 fő) Hajlandóság a felmerülő problémák helyszínen történő megoldására PLC ismeret és/vagy tapasztalat előnyt jelent Vezetői készségek, önállóság, határozottság, terhelhetőség, csapatmunka, jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: Unilever Magyarország Kft.>