H.T.M. ZRT.

Karbantartási csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

    - Karbantartó csapat teljes körű vezetése, feladatok kiosztása, koordinálása,
    - CNC gépek meghibásodásának feltárása, aktív részvétel a javításban,
    - TPM megelőző karbantartási munkák tervezése, megvalósítása,
    - CNC géppark karbantartásának megszervezése, irányítása,
    - Beruházásokkal, gép- és karbantartási anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása,
    - Javító és megelőző intézkedések bevezetése,
    - Külsős partnerekkel való kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Felsőfokú végzettség,
    - CNC gépek javításában szerzett több éves tapasztalat (CNC esztergák, forgácsoló gépek, megmunkáló központok),
    - Vezetői tapasztalat,
    - Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás,
    - Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
    - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

    - Képzettségnek és tudásszintnek megfelelő versenyképes bérezés
    - Béren kívüli juttatások
    - Magán egészségügyi szolgáltatás
    - Nyelvtanulási lehetőség
    - Fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Műszakvezető
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 88.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!