Karbantartási csoportvezető

LÉGY TE IS RÉSZESE NEMZETKÖZI SIKEREINKNEK!

Budapest
Jászberény
Nyíregyháza

www.electrolux.hu

Jászberény

Jövőbeni feladataid:

  • Karbantartási csoport operatív vezetése, munkájának szervezése és irányítása
  • Karbantartási és javítási feladatok szakmai irányítása
  • A működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása
  • A megelőző karbantartás koordinálása, nyomon követése
  • Proaktív részvétel műszaki-fejlesztési tevékenységben
  • Kapcsolattartás a termelő üzemekkel és műszaki szervezettel, valamint a külső partnerekkel
  • A termelő területek műszaki támogatása
  • Minőségügyi, technológiai és munkavédelmi előírások betartatása

Elvárásaink feléd:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Hidraulika, pneumatika és PLC vezérelt gépek, valamint gépészet ismerete
  • Karbantartási területen szerzett 3 - 5 éves tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Munkatársainknak kínáljuk:

  • Versenyképes alapbér
  • Munkába járás támogatása
  • Választható béren kívüli juttatás
  • Teljesítménytől és jelenléttől függő bónuszrendszer
  • Szakmai fejlődés, kihívások, változatos feladatok

Az Electroluxról:

Az Electrolux Lehel Kft., a svéd Electrolux világvezető háztartási készülékgyártó cég leányvállalata. Jászberényi és nyíregyházi telephelye a vállalatcsoport kiemelt európai gyártóbázisa. Magyarországon jelenleg több mint 3500 alkalmazottat foglalkoztat.

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.