Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Debreceni partnercégünk számára keresünk

Karbantartási csoportvezető

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Karbantartási csoport munkájának irányítása
  • Karbantartási tevékenység teljes körű koordinálása
  • Termelés műszaki támogatása
  • Karbantartások szervezése és tervezése TPM alapelveknek megfelelően
  • Éves karbantartási terv készítése és annak végrehajtatása
  • Operatív karbantartási feladatok irányítása és azokban való részvétel
  • Alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás a szakmai vezető felé

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök)
  • Minimum 5 éves tapasztalat karbantartási területen
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában
  • Tárgyalóképes angol ÉS/VAGY német nyelvtudás
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Autocad felhasználói szintű ismerete
  • Lean mérnöki végzettség
  • Munka- és tűzvédelmi szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: INT - SOLUTION Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartási csoportvezető (Debrecen) (INTS/11/31)
  • Rövid pozíció név: Karbantartási csoportvezető
  • Hirdető cég: INT - SOLUTION Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Karbantartási csoport munkájának irányítása Karbantartási tevékenység teljes körű koordinálása Termelés műszaki támogatása Karbantartások szervezése és tervezése TPM alapelveknek megfelelően Éves karbantartási terv készítése és annak végrehajtatása Operatív karbantartási feladatok irányítása és azokban való részvétel Alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása Kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás a szakmai vezető felé
  • Elvárások: Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök) Minimum 5 éves tapasztalat karbantartási területen Legalább 2 éves vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában Tárgyalóképes angol ÉS/VAGY német nyelvtudás Proaktivitás, dinamizmus, pontosság Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10