Kedves karbantartás vezető! Műszaki végzettséggel rendelkezel és karbantartásban szerzett több éves vezetői tapasztalattal? Amennyiben igen, akkor világszerte ismert multinacionális partnercégünk csapata Téged keres, hogy együtt még sikeresebbek lehessetek.

Karbantartás vezető

Leendő feladataid a következők:

  • Műszakos karbantartói csapat irányítása, integrálása, képzése
  • Gépek műszaki állapotának fenntartása, rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartások megtervezése és felügyelete, szükséges karbantartói erőforrás tervezése a napi operatív munkához és projektekhez
  • A termelés teljeskörű műszaki kiszolgálásának biztosítása az adott üzemben
  • A teljesítmény csökkenés okainak felismerése/megállapítása, és változtatások kezdeményezése a hatékonyság és/vagy a termék minőségének javítása érdekében
  • Meghibásodások okainak kiderítése, hibaanalízis. Az ismétlődések felismerése, megszüntetésükre javaslatok kidolgozása.
  • Veszteségek feltárása, elemzése, azok okainak megszüntetésére megoldási javaslatok kidolgozása
  • Folyamatos fejlesztés kezdeményezése, fejlesztő csapatok létrehozása, dokumentálás, az egyes fejlesztésekhez szükséges erőforrások megszerzésének vezetése
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • A munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosítása

Amivel mindenképpen rendelkezned kell:

  • Gépész/ villamosmérnök végzettség
  • 3-5 év karbantartásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód

Amit kínálunk a tudásodért:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil vállalati háttér és multinacionális környezet
  • Izgalmas és változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Vas megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megjelölésével.