Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Karbantartás vezető (REC_11_11)

MEGBÍZÓNK:

Európa egyik legnagyobb állateledel gyára, mely a világ több legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáját gyártja. Állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában.

Munkavégzés helye:

Bük

AMIRE AZ ALAPBÉREN FELÜL GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • 13. havi munkabér,
  • Éves bónusz,
  • Cafetéria,
  • Munkába járás támogatása,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Műszakos karbantartói csapat irányítása, integrálása, képzése,
  • Gépek műszaki állapotának fenntartása, rendelkezésre állásának biztosítása,
  • Karbantartások megtervezése és felügyelete, szükséges karbantartói erőforrás tervezése a napi operatív munkához és projektekhez,
  • Termelés teljes körű műszaki kiszolgálásának biztosítása,
  • Meghibásodások okainak kiderítése, valamint ezek megszűntetésére javaslatok kidolgozása,
  • Veszteségek feltárása, elemzések és megoldási javaslatok készítése,
  • Folyamatos fejlesztés kezdeményezése,
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Gépész/Villamosmérnök végzettség,
  • Termelő közeben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Rugalmas munkarend

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Karbantartásban szerzett tapasztalat

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el magyar, illetve angol szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy

Telefonon: +36 20 351 5329 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Budapest • Kecskemét • Körösladány • Miskolc • Nagykanizsa
Nyíregyháza • Szerencs • Tatabánya • Zalaegerszeg