A

Huntsman Corporation Hungary ZRt.

Karbantartás felelős

munkatársat

keres

Az amerikai központú Huntsman vegyipari vállalat magyarországi fejlesztő- és gyártó helye a pétfürdői Huntsman Corporation Hungary ZRt., mely szerves vegyipari intermedierek gyártásával és az ehhez kapcsolódó fejlesztésekkel foglalkozik.

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • gépészmérnök végzettség (lehetőleg vegyipari szakirány vagy gyakorlat)
  • a szakmai angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • az MS Office ismerete és készségszintű alkalmazása
  • proaktív személyiség, precizitás
  • hatékony és rugalmas munkavégzési képesség önállóan és csapatban egyaránt

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • AUTOCAD jártasság
  • SAP PM ismeretek

Főbb feladatok:

  • vegyipari berendezések és gépek hatékony üzemeltetése, karbantartása
  • megbízhatóság-központú karbantartási rendszer gondozása
  • javítások, karbantartások tervezése, ütemezése, irányítása
  • műszaki dokumentációk készítése, gondozása
  • részvétel a beruházási feladatok kidolgozásában
  • beruházási tevékenységek szakmai felügyelete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • változatos munka, egyéni fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • támogató és segítő munkatársi közösség
  • rugalmas munkaidő
  • kiváló infrastrukturális háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.