Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Karbantartás csoportvezető

Feladatok:

  • Karbantartó mérnökök és karbantartó technikusok irányítása, támogatása, fejlesztése, feladatok elosztása/felkövetése
  • Megelőző karbantartási terv elkészítése, teljesülésének felügyelete
  • Erőforrások koordinálása szolgáltatások, javítások és új projektek kapcsán
  • Belső és külső auditokon aktív részvétel a hozzá tartozó területeken
  • Közreműködés a karbantartási elemzésekben (állásidő, MTTR, költségelemzés, PDCA), karbantartási indikátorok követése, elemzése, fejlesztése, akciók meghatározása
  • Új kollégák felvétele, a csoporthoz tartozó új mérnökök, műszerészek kiválasztása, felvétele
  • Berendezések módosítása utáni dokumentálás felügyelete
  • Géppark rendelkezésre állásának szinten tartása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
  • Min. 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Karbantartásban szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Gyengeáramú szerelésben szerzett gyakorlat 1-2 éves gyakorlat
  • Célgép szerelésben szerzett gyakorlat 1-2 éves gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás,kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
  • Képzési lehetőségek támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.