Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Karakterizáló mérnök Trainee

    Budapest

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    A Bosch budapesti telephelye 1991-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 2300 munkatársunk dolgozik közösen 13 üzletági egységen belül amelyek a legnagyobb a Bosch Budapesti Fejlesztőközpont ahol 1800 fejlesztőmérnök foglalkozik komplex autóipari projektekkel. A budapesti telephely dél-kelet európai értékesítési központként regionális feladatokat is ellát, gépjárműalkatrészek, gépjármű-diagnosztikai készülékek, kéziszerszámok, valamint thermotechnikai berendezések és biztonságtechnikai rendszerek területén. Valamint 2014-ben itt alakult meg a vállalat európai Regionális Logisztikai Központja (TMC).

    A Bosch 2017-ben is folytatja dinamikus növekedését, a pozícióra különböző mérnöki és üzleti csoportokban is keresünk több leendő kollégát.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • Új termékek működési vizsgálata prototípusok, fejlesztési- és szériaminták kapcsán (karakterisztikák felvétele, elemzése, egyéb funkcionális paraméterek analízise)
  • Mérőkörnyezet összeállítása, adatgyűjtés, adatsorok kiértékelése, az eredmények összevetése technológiai és működési specifikációkkal,
  • Az eredmények hatáselemzése, javaslattétel technológiai / funkcionális / méréstechnikai változtatásra, együttműködés nemzetközi csapatban

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Bsc vagy Msc szinten, Villamosmérnök, Mechatronika, Fizikus területen
  • Elvárt programismeret: Matlab, CVI, Visual basic script
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • Minimum heti 20 óra munkavégzés (több előny)
  • Minimum 6 hónapos munkaviszony vállalása (több előny)

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Rugalmas munkaidő, juttatások és szolgáltatások, gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, étkeztetés, helyi tömegközlekedési lehetőségek, tér a kreativitásnak, városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 104.

Váltsd valóra!

Jelentkezz e-mailben a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karakterizáló mérnök Trainee
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Új termékek működési vizsgálata prototípusok, fejlesztési- és szériaminták kapcsán (karakterisztikák felvétele, elemzése, egyéb funkcionális paraméterek analízise) Mérőkörnyezet összeállítása, adatgyűjtés, adatsorok kiértékelése, az eredmények összevetése technológiai és működési specifikációkkal, Az eredmények hatáselemzése, javaslattétel technológiai / funkcionális / méréstechnikai változtatásra, együttműködés nemzetközi csapatban
  • Elvárások: Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Bsc vagy Msc szinten, Villamosmérnök, Mechatronika, Fizikus területen Elvárt programismeret: Matlab, CVI, Visual basic script Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvismeret Minimum heti 20 óra munkavégzés (több előny) Minimum 6 hónapos munkaviszony vállalása (több előny)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.24