Káradminisztrátor gyakornok -Budapest

Bruttó 1 495 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Károsztályon felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Szkennelés,
  • Bérkező dokumentumok feldolgozása, iktatása és ellenőrzése,
  • A kárrendezés során felmerült egyéb eseti feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • Precizitás,
  • Monotonitástűrés,
  • Adminisztrációs feladatok iránti érdeklődés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Call centeres munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Jelentkezéskor kérjük csatolni szíveskedjék magyar nyelvű fényképes önéletrajzát