Káradminisztrátor diákmunka

Bruttó 1 495 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1062 Budapest, Teréz körút 55-57.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Károsztályon felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Szkennelés,
  • Beérkező dokumentumok feldolgozása, iktatása és ellenőrzése,
  • A kárrendezés során felmerült egyéb eseti feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • Precizitás,
  • Monotonitástűrés,
  • Adminisztrációs feladatok iránti érdeklődés,
  • Magaszszintű Excel ismeret,
  • Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Call centerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Szerezz tapasztalatot egy multinacionális cégnél! Gyakornoki pozícióba keresünk, felsőfokú tanulmányokat folytató diákokat, a VI. kerületbe.

Munkaidő: H-P: 8:30-17:00 óra között, heti 20 órás munkaidőben, rugalmas beosztásban

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A jelentkezem gombra kattintás után, csatold önéletrajzodat!