A K&H 2019-ben a magyar pénzügyi szektor Legvonzóbb Munkaadója. Piacvezető pénzintézetként mintegy 4000 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy pénzügyi szolgáltatásaink segítségével 1 millió ügyfelünk megvalósíthassa álmait és megvédje értékeit. Ahogy ügyfeleink igényeinek megfelelően folyamatosan fejlesztjük termékeinket, úgy lehetőséget biztosítunk kollégáinknak is az állandó fejlődésre. Így kitűnhetnek azon szakterületen, amely valóban érdekli őket, és kiteljesedhetnek abban, amiben igazán jók. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

kapcsolattartó asszisztens

Főbb feladatok

  • ügyfél akvizícióhoz szükséges információk beszerzése, rendszerezése
  • hitelezéshez kapcsolódó előszűrések, lekérdezések, információk előállítása
  • hitelezési folyamatban szereplő pénzügyi adatok előkészítése döntéshozatalhoz
  • szerződések, szerződésmódosítások előkészítése
  • napi monitoring feladatok, rendszeres vezetői monitoringhoz információk összegyűjtése és rendszerezése, kimutatások készítése
  • a vele egy szervezeti egységben dolgozó ügyfélkapcsolati menedzserek portfoliójába tartozó ügyfelekre vonatkozó fióki feladatkörbe tartozó adminisztratív teendők vonatkozásában intézkedés és kommunikáció az illetékes fiókkal
  • a beérkező ügyféligények becsatornázása az illetékes kollégához / szervezeti egységhez; a vele egy szervezeti egységben dolgozó ügyfélkapcsolati menedzserhez vagy az illetékes fiókhoz
  • ügyfélpanaszok rögzítése, kezelésük elindítása
  • kapcsolattartás a társterületekkel
  • problémakezelés és reklamációs ügyek kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikáció, kapcsolatteremtő készség
  • tárgyalókészség
  • dinamizmus
  • eredményorientáltság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 1 éves banki szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3300 Eger, Barkóczy utca 3.