A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kampánymenedzser

Amiben csapatod támogathatod:

  • Az Agrár Üzletág kampányainak kidolgozásában, éves kampánytervek kidolgozásában termékbevezetéshez és kampánytervekhez kapcsolódóan
  • Részvételi az üzletági kampány kidolgozásában a társterületek bevonásával
  • Új termékek akvíziciós kampányainak kidolgozásában, allokálásában
  • Kampányok, akciók belső kikommunikálásában, bevezetésében
  • Kampány tervteljesülések elemzése, riportja, belső kommunikációja

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú agrár vagy gazdasági/pénzügyi főiskolai vagy egyetemi végzettséggel
  • Szereztél már legalább 5 éves tapasztalatot banki környezetben vagy hasonló területen
  • Önállóan képes vagy megfogalmazni a célkitűzést, megteremteni a feltételeket és határidőre elvégezni a feladatokat
  • Rendelkezel alapszintű informatikai ismeretekkel: Windows operációs rendszer és Office alkalmazások (beleértve a banki elektronikus levelező rendszert
  • Jellemző rád az információk színvonalas, szabatos közlésére, és információk magas szintű „vételére”, értelmezésére alkalmas képesség, valamint a magas szintű írásbeli kommunikációs készség.

Amiben mi támogatni tudunk Téged:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív környezetben való munkavégzés
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Termékfejlesztés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.