Bistro Maxel Food Kft.
  • Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, egy több mint 10 budapesti étteremmel rendelkező hálózatban? Imádod az igazi olasz pizzát és a minőséget? A PIZZA ME család csak Rád vár!

  • Csatlakozz hozzánk

    KAMERA MEGFIGYELŐ ÉS ELEMZŐ MUNKATÁRS

    pozícióba!

    Feladatok:

      • Üzletek működésének táv megfigyelése kamerarendszeren keresztül
      • Napi jegyzőkönyv elkészítése a kameraképek és a PizzaMe sztenderdeknek megfelelően
      • Üzletekben dolgozók figyelmének felhívása az üzletben történő működési rendellenesség esetén
      • PizzaMe szetnderdek betartatása dolgozókkal
      • Jegyzőkönyv elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Ha jó megfigyelő készséggel rendelkezel
      • Ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel de szeretsz egyedül dolgozni
      • Ha türelmes és megnyerő, egyben határozott vagy
      • Precízen és megbízhatóan végzed a munkád
      • Biztos, hosszútávú munkát keresel
      • Ha szereted a nappali és éjszakai munkavégzést egyaránt (váltott műszak)
      • Előny, ha már dolgoztál étteremben, vagy az étterem üzemeltetés területén és ismered egy gyorsétterem működésével kapcsolatos elvárásokat (pl: Élelmiszer biztonság, Higénia, Élelmiszer minőségi elvárások, Takarítási rend, Pénzkezelés

    Amit kínálunk:

      • stabil, bejelentett hosszútávú munka
      • versenyképes bérezés
      • rugalmas munkaidő
      • csapatépítő és egyéb jó hangulatú céges rendezvények
      • családias légkör
      • kedvezményes napi étkezés
      • nyugodt munka környezet
      • Famiglia Pizza Me tagság
      • kedvezményes fitness bérlet

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1075 Budapest