Bistro Maxel Food Kft.

KAMERA MEGFIGYELŐ ÉS ELEMZŐ

MUNKATÁRS

    Szívesen dolgoznál és segítenéd egy dinamikusan fejlődő, jelenleg 10 budapesti étteremmel rendelkező hálózat háttér működését?

Amit kínálunk:

  • stabil, bejelentett hosszútávú munka
  • versenyképes bérezés
  • csapatépítő és egyéb jó hangulatú céges rendezvények
  • családias légkör
  • kedvezményes napi étkezés
  • nyugodt munka környezet

Főbb feladatok amik Rád várnak

  • Üzletek működésének táv megfigyelése kamerarendszeren keresztül
  • Napi jegyzőkönyv elkészítése a kameraképek és a PizzaMe sztenderdeknek megfelelően
  • Üzletek telefonos megkeresése, dolgozók figyelmének felhívása az üzletben történő működési rendellenesség esetén (pl: pénzkezelési hibák, munkaruha hiányosság, élelmiszer biztonsággal kapcsolatos hibák, étel előkészítéssel kapcsolatos hibák pl: pizzaszakács nem méri az alapanyagokat mérlegen, nem megfelelő a pizza mérete, kevés a kínálat a pultban, nem megfelelő takarítás törtink az üzletben, rendkívüli nem odailló események, ect..)
  • PizzaMe szetnderdek betartatása dolgozókkal (telefonos supervisor tevékenység)
  • Jegyzőkönyv elkészítése a telefonos hívásokról

Várjuk a jelentkezésedet ha

  • Ha jó megfigyelő készséggel rendelkezel
  • Ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • Ha türelmes és megnyerő, egyben határozott vagy
  • Precízen és megbízhatóan végzed a munkád
  • Biztos, hosszútávú munkát keresel
  • Ha szereted a nappali és éjszakai munkavégzést egyaránt
  • Előny, ha már dolgoztál étteremben, vagy az étterem üzemeltetés területén és ismered egy gyorsétterem működésével kapcsolatos elvárásokat (pl: Élelmiszer biztonság, Higénia, Élelmiszer minőségi elvárások, Takarítási rend, Pénzkezelés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.