Lelkesedés – Szabadság - Tisztelet

Az Oney Magyarországon már 2004 óta jelen van és kínál széleskörű pénzügyi megoldásokat partnerei és ügyfelei számára. Az alapítás óta eltelt időszak alatt folyamatosan fejleszti szolgáltatásait, hogy a változó igények szerint mindig újszerű, innovatív megoldásokkal könnyítse meg ügyfelei és partnerei életét. Kínálatában megtalálható a fogyasztási hiteltermékek és biztosítások széles skálája: áruhitelek, személyi kölcsönök, hitelkártya és a biztosítások.

KAMARAI JOGTANÁCSOS

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Ezek a feladatok várnak a jogi területen:

  • a vezető jogtanácsos munkájának teljes körű támogatása a cég stratégiai és napi jogi menedzsmentjében,
  • az ONEY döntéshozatali folyamatainak, napi működésének jogi támogatása,
  • ügyfelek, partnerek és beszállítók szerződéseinek véleményezése, kezelése,
  • új, innovatív termékek, szolgáltatások és tevékenységek bevezetésének jogi támogatása, jogi megfelelősségi vizsgálat lebonyolítása,
  • jogi változások, felügyeleti normák és csoportszintű elvárások implementálásának támogatása,
  • pénzügyi-, illetve biztosítás közvetítői megállapodások véleményezése,
  • kereskedelmi kommunikáció jogi ellenőrzése,
  • releváns jogi kockázatot érintő ügyfélpanaszok kezelése,
  • az ONEY belső szabályzatainak véleményezése, elkészítése,
  • az ONEY jogi képviselete eseti jelleggel bíróságok, hatóságok, illetve egyéb testületek (különösen PBT) előtt,
  • a jogi nem megfelelőségek kockázatainak azonosítása, értékelése és kezelése,
  • hatósági eljárások ügyintézése, koordinációja, jogi támogatása.

Nálunk a helyed, ha

  • jogi egyetemi végzettséggel rendelkezel és letetted a jogi szakvizsgát,
  • már rendelkezel legalább 2 éves tapasztalattal a pénzügyi szektorban jogi előadóként, illetve jogtanácsosként,
  • megbízóható tudással rendelkezel bankjog, fogyasztóvédelmi jog, polgári jog és társasági jog területén,
  • tárgyalóképes az angol nyelvtudásod,
  • üzleti szemlélettel bírsz,
  • önállóság jellemez, mely kezdeményező készséggel párosul, és
  • motivált, probléma megoldó személyiség vagy, kiváló kommunikációs képességekkel.

Előnyt jelenthet a kiválasztás során, ha

  • nemzetközi ügyvédi irodában szerzett ügyvédi, ügyvédjelölti tapasztalattal is rendelkezel,
  • lakossági hitelezés terén szereztél tapasztalatot,
  • francia nyelvismerettel bírsz.

Amit kínálunk Neked Céljaid eléréséhez:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • széles körű szakmai fejlődési lehetőség,
  • érdekes, változatos feladatok,
  • korszerű, barátságos munkakörnyezet,
  • dinamikus, támogató csapat,
  • az élet-munka egyensúly megtartásának lehetősége,
  • rugalmas munkaidő (otthoni munkavégzési lehetőség),

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Tölgyfa utca 28.

Angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a pozíció megjelölésével!