NHKV Zrt.
Munkatársat keresünk

Kamarai jogtanácsos

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A jog eszközével elősegíti az NHKV Zrt. eredményes működését, közreműködik a törvényesség érvényre juttatásában, segítséget nyújt a jogok érvényesítéséhez, valamint a kötelezettségek teljesítéséhez. Feladatkörébe tartozó feladatok ellátása, különösen az alábbiak:
    • a jogszabályi keretek között jogi képviselet ellátása, jogi tanács-, tájékoztatás adása, beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése, a jogi munka megszervezésében való részvétel;
    • az ügykörében tudomására jutott jogsértésekre a szervezet vezetőjének figyelemfelhívása, azok megszüntetése érdekében javaslat megtétele;
    • a gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, előterjesztések jogi szempontból történő előkészítése és végrehajtása;
    • szerződések megkötésének segítése, a szerződésekből származó és egyéb igények érvényesítése, valamint a gazdálkodó szervezetek jogaira és kötelezettségeire kiható egyéb megállapodások előkészítése, jogi szempontból történő vizsgálata;
    • a jogi munka megszervezése, a szervezet belső szabályzatainak kidolgozása, a különböző ügyekben a gazdálkodó szervezet képviseletének ellátása;
    • Az NHKV Zrt. Igazgatóságának valamint Felügyelőbizottságának üléseinek megszervezése, döntéseinek előkészítésében történő részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • jogi szakvizsga
    • regisztrált kamarai tagság
    • legalább 3 év szakmai gyakorlat
    • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
    • megbízhatóság,
    • határidők pontos kezelése
    • precizitás, terhelhetőség, stressztűrő képesség
    • jó kommunikációs képesség, pozitív gondolkodás, lojalitás
    • hatósági erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hulladékgazdálkodási terület ismerete
    • többségi állami tulajdonú gazdasági társaságban szerzett munkatapasztalat
    • közbeszerzési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű munkaszerződés, heti 40 órás munkavégzés;
    • versenyképes jövedelem;
    • béren kívüli juttatások;
    • kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Lajos utca 103.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével.