PRONOBISCUM Zrt.

Kalandpark üzemeltető

Hirdetés szövege:

    Tatárszentgyörgy - Sarlóspuszta Korong- és Golyós lőtérre keresünk kalandpark üzemeltetőt.

    Feladatok:
    Lőtéren:
    - lövészetek vezetése
    - lőtér rendben tartása
    - oktatott lövészetek levezetése
    - gépek karbantartása, feltöltése koronggal
    - fegyverek karbantartása, tisztítása, stb.
    Kalandparkban:
    - különböző játékfajtákon vezetni, felügyelni a játékok résztvevőit
    - szükség esetén mentés, elsősegélynyújtás
    - napi bemászások elvégzése, dokumentálása
    - karbantartási alap feladatok ellátása

    Elvárások:
    - büntetlen előélet,
    - jó fizikai kondíció,
    - jó kommunikációs képesség.

    Előnyt jelent:
    - vadász vizsga, fegyverismereti vizsga, lövészetvezetői engedély megléte.
    Lövészetvezetői és animátori vizsgát szükség esetén a lőtér magára vállalja.

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2375 Tatárszentgyörgy

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek