EXPRESS IP NETWORK Kft.

Bővülő csapatunkba

Kábel tv /optika szerelő

munkatársat keresünk.

Express Ip Network Kft. 2011 második felében kezdte meg
működését előfizetői létesítési főtevékenységgel. Cégünk távközlési
hálózatok (léges és alépítményes optikai, koax, és rézkábeles)
építésével foglalkozik, ezen a területen nyújt szolgáltatásokat
partnerei számára.
16 főből álló munkavállalói gárdánk megfelelő támogatást biztosít
műszaki téren (kisebb előfizetői hálózatok tervezése), továbbá
kivitelezési területen (léges, alépítményes, épületen belüli
gyengeáramú hálózatok építése, optikai hálózatokkal kapcsolatos
szálhegesztési munkálatok elvégzése, szabványos mérése).
Saját gépparkunk lehetőséget biztosít a fenti tevékenységekkel
kapcsolatos munkafolyamatok teljeskörű elvégzésére.
c. Tevékenységek részletezése:
Távközlési hálózatok:
– kisebb távközlési hálózatok tervezése, közműegyeztetése,
engedélyezési eljárások lebonyolítása;
– távközlési hálózatok kiépítése, (léges és alépítményes
hálózatok egyaránt);
– távközlési hálózatok szerelési munkáinak elvégzése,
(családi- és társasházi szerelési munkák, központi hálózatok
teljes kiépítése, optikai szálhegesztési munkák elvégzése)

Főbb feladatok, munkák:

  • Előfizetői létesítési és hibajavítási, valamint hálózat karbantartás-javítási feladatok ellátása optika és koax hálózatokon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- megbízhatóság, önállóság, csapatszellem
- pontos, precíz munkavégzés
- jó szervezőképesség
- B kategóriás jogosítvány
- ügyfélorientált szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Tapasztalt gépjárművezető

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • A munkavégzéshez szükséges gépjármű, mobil kommunikációs eszközök, műszerek, szerszámok, illetve munkavédelmi eszközök, felszerelések
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

180.000 - 320.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Tolna megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36706014384-es telefonszámot!